Glass-Pol

Szyby samochodowe

Auto szyby sprzedaż

Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących sobie najwyższą jakość i lubiących mieć wybór. W skład asortymentu wchodzą:
UWAGA - w naszej ofercie znajdują się szyby czołowe i tylne do aut osobowych i busów. Nie handlujemy modelami bocznymi, a także do ciężarówek i autobusów!

Oferta szyta na miarę

Sprzedaż to nie wszystko – jesteśmy w stanie doradzić każdemu Klientowi optymalne rozwiązanie dla jego samochodu. W naszej ofercie znajdują się szyby samochodowe Audi, BMW, Ford, Mercedes, Opel oraz innych cenionych producentów, a także zamienniki pasujące do wielu modeli aut. W związku z tym nie będzie problemu ze znalezieniem rozwiązania, które spełni Państwa oczekiwania.

Atrakcyjne ceny i szybka dostawa

Bez względu na to, które rozwiązanie wybierze Klient, może liczyć na to, że auto szyba będzie dostępna w atrakcyjnej cenie (nawet 20% ceny rynkowej!). Dlaczego oferowane produkty są tak tanie? Ponieważ stawiamy na hurt i sprowadzamy je od producentów polskich i zagranicznych w dużych ilościach, w związku z czym otrzymujemy bardzo wysokie rabaty. A to przekłada się na znaczne oszczędności również dla Klienta indywidualnego.
Oczywiście dbamy o to, aby dostawy były terminowe, dlatego korzystamy z własnego transportu i pojawiamy się w miejscu wskazanym przez Klienta. Dowóz – cały kraj!

Sprzedaż i wymiana przedniej szyby samochodowej. Oryginalne auto szyby z logo producenta. Oferowane szyby samochodowe dowozimy na terenie całego kraju.

design: ketrab.eu © 2010 Glass-Pol. Wszystkie prawa zastrzeżone