Glass-Pol

Szyby samochodowe

Wymiana szyby

Poza sprzedażą i dostawą wysokiej jakości rozwiązań, naszą specjalnością jest również wymiana przedniej szyby w samochodzie – dzięki dużemu doświadczeniu, odpowiednim umiejętnościom oraz wyposażeniu, przeprowadzamy montaż szybko i skutecznie, dzięki czemu będziecie Państwo mogli cieszyć się komfortową, przepisową i, co najważniejsze, bezpieczną jazdą.

Fachowe i kompleksowe działania

Usługi świadczy Państwu wykwalifikowany zespół monterów, którzy posiadają niezbędne do realizowania zleceń narzędzia. Montaż odbywać się może tylko w naszym zakładzie – ze względu na konieczność zachowania odpowiednich warunków w trakcie przeprowadzania prac, wymiana szyb samochodowych jest niemożliwa na miejscu u Klienta.
Usługa realizowana jest nie tylko profesjonalnie, ale też szybko – w zależności od stopnia skomplikowania montaż trwa od 1 do 3 godzin. Oczywiście wybierana jest taka auto szyba, która w stu procentach pasuje do danego typu i marki samochodu – Klient decyduje czy do wymiany skorzystać z szyby oryginalnej lub zamiennika i czy ma być ona nowa, czy też używana.

Atrakcyjna cena

Aby wymienić szybę samochodową – zarówno przednią, jak i tylną – nie trzeba ponosić dużych kosztów. W naszym zakładzie usługa ta kosztuje od 50 do 150 zł i uzależniona jest od marki samochodu. Szczegółowy cennik możecie Państwo poznać kontaktując się z nami.

Kiedy warto się do nas zgłosić?

Montaż nowej autoszyby będzie konieczny w sytuacji, gdy doszło do jej pęknięcia albo jest ona porysowana w takim stopniu, że utrudnia widoczność na drodze. Jak wiadomo widoczność musi być doskonała, a wszelkie niedoskonałości na powierzchni szyby mogą doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji.
Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług – zapewniamy kompleksowe podejście, szybką obsługę i profesjonalizm. Zachęcamy również do zakupu oferowanych przez nas rozwiązań – każda szyba samochodowa dostępna jest w atrakcyjnej cenie!

Sprzedaż i wymiana przedniej szyby samochodowej. Oryginalne auto szyby z logo producenta. Oferowane szyby samochodowe dowozimy na terenie całego kraju.

design: ketrab.eu © 2010 Glass-Pol. Wszystkie prawa zastrzeżone