Szyby samochodowe Vw 5 drzwiowy hatchback (vi 2008-2012)

Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce, które powstało z myślą o kierowcach, a także właścicielach pojazdów osobowych, którzy poszukują idealnego produktu do swojego pojazdu. W tym przypadku są to szyby samochodowe. Oferujemy części do różnych modeli pojazdów, między innymi VW ...

Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce, które powstało z myślą o kierowcach, a także właścicielach pojazdów osobowych, którzy poszukują idealnego produktu do swojego pojazdu. W tym przypadku są to szyby samochodowe. Oferujemy części do różnych modeli pojazdów, między innymi VW Golf VI. W tym przypadku posiadamy szyby tylne, przednie i nie tylko do pojazdów w rocznikach 2008-2012. Wyposażone są one w różne elementy, takie jak uchwyt na lusterko, miejsce na numer VIN czy antenę oraz ogrzewanie. Staramy się w jednym miejscu zaprezentować Państwu różne modele szyb, dzięki czemu wybór będzie prostszy. Wystarczy tylko zwrócić szczególną uwagę na parametry techniczne, by znaleźć odpowiedni produkt.

Oferowane przez nas szyby samochodowe do pojazdu marki VW Golf VI są zarówno oryginalne, jak i używane, jednakże w dobrym stanie, tylko z drobnymi lub mało widocznymi śladami użytkowania. W trosce o naszych klientów, a także zadowolenie z naszych usług, zapewniamy dowóz szyby własnym transportem.

Więcej


Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout