Glass-Pol

Szyby samochodowe

Szyby samochodowe

dolnośląskie

Gwarantujemy wsparcie przy doborze produktów z naszej oferty. Proponujemy bowiem szyby samochodowe do pojazdów osobowych różnych marek w różnych modelach. Mamy wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, dzięki czemu pomagamy wybrać najlepsze rozwiązanie z naszego asortymentu, na który składają się produkty oryginalne (z logo) oraz wysokiej klasy zamienniki. Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną. Na tym jednak nie kończy się nasza propozycja dla Klientów z Dolnośląskiego.

Proponujemy dowóz zakupionych szyb samochodowych w sposób bezpieczny oraz atrakcyjny cenowo. Możemy zapewnić dostarczenie części bezproblemowo, ponieważ mamy kontrolę nad całym procesem dostawy – od przygotowania szyb samochodowych do transportu a kończąc na dowiezieniu we wskazane miejsce. Realizujemy transport własnymi pojazdami w każdą środę, czwartek i piątek, zapewniając przy tym atrakcyjną cenę 50 zł. Nasze pojazdy docierają do Wrocławia, Legnicy, Kłodzka, Lubina, Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Świdnicy, Głogowa, Oleśnicy, Dzierżoniowa oraz innych punktów na mapie województwa dolnośląskiego. Istnieje także możliwość wysyłki kurierem, wtedy towar dotrze do klienta w przeciągu 24h.

W naszym asortymencie znajdują się komponenty do pojazdów nowej generacji, ale także do starszych już modeli aut – wszystkie w atrakcyjnych cenach.

Glass-Pol | 67-400 Wschowa | Lgiń 16 | woj. lubuskie | email: glass-pol@wp.pl | tel: 667 525 554, 667 525 555, 666 525 555, 666 590 400, 666 590 401

Sprzedaż i wymiana przedniej szyby samochodowej. Oryginalne auto szyby z logo producenta. Oferowane szyby samochodowe dowozimy na terenie całego kraju.

design: ketrab.eu © 2010 Glass-Pol. Wszystkie prawa zastrzeżone