Glass-Pol

Szyby samochodowe

Szyby samochodowe

kujawsko-pomorskie

Przygotowaliśmy ofertę, która skoncentrowana jest na szybach samochodowych do pojazdów osobowych. Mogą Państwo dokonać u nas zakupu w dobrej cenie części oryginalnych oraz zamienników, przednich i tylnych. Posiadamy elementy nowe oraz używane, a wszystkie prezentowane w naszym asortymencie rozwiązania są dostępne w przystępnych cenach. Podobnie jak dostawa zakupionego towaru, która kosztuje zaledwie 50 zł. W jej ramach zapewniamy dostarczenie produkt na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Dysponujemy własną flotą pojazdów dostawczych, które zapewniają warunki umożliwiające bezpieczny przewóz. Dostarczamy szyby samochodowe do Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia, Włocławka, Brodnicy, Grudziądza, Rypina, a także do dowolnego innego miejsca na ternie Kujaw i Pomorza. Zapewniamy odpowiednie przygotowanie przesyłki do transportu, dzięki czemu jest ona odpowiednio zabezpieczona i dociera do celu bez uszczerbku. Nie muszą się już Państwo martwić w jaki sposób dostarczyć towar na miejsce - my się tym zajmiemy.

Dowóz na obszarze Kujawsko-Pomorskiego realizujemy w środy, czwartki i piątki. Prosimy o uprzednie zgłoszenie do nas chęci skorzystania z usługi dostawy. Istnieje także możliwość wysyłki towaru przez kuriera - wtedy towar znajduje się na miejscu w przeciągu 24h.

Glass-Pol | 67-400 Wschowa | Lgiń 16 | woj. lubuskie | email: glass-pol@wp.pl | tel: 667 525 554, 667 525 555, 666 525 555, 666 590 400, 666 590 401

Sprzedaż i wymiana przedniej szyby samochodowej. Oryginalne auto szyby z logo producenta. Oferowane szyby samochodowe dowozimy na terenie całego kraju.

design: ketrab.eu © 2010 Glass-Pol. Wszystkie prawa zastrzeżone