Glass-Pol

Szyby samochodowe

Szyby samochodowe

łódzkie

Wszystkim, którzy poszukują sprawdzonego sprzedawcy i dostawcy szyb samochodowych, proponujemy nasze usługi. Posiadamy w asortymencie bardzo szeroki wybór właśnie tych części zamiennych dedykowanych do pojazdów osobowych. Wśród prezentowanych rozwiązań znajdują się szyby samochodowe przednie oraz tylne oryginalne, jak i zamienniki. Wszystkie idealnie pasują do pojazdów. Jeżeli nie są Państwo pewni w jaki sposób dopasować część do swojego pojazdu, to służymy doradztwem. Podpowiemy jakie elementy naszej oferty sprawdzą się dla Was.

Tym jednak, co szczególnie wyróżnia naszą ofertę jest troska o komfort zakupów. Doskonale rozumiemy, że mogą Państwo nie mieć możliwości bezpiecznego sprowadzenia zakupionej części do swojego domu lub warsztatu. Właśnie dlatego oferujemy usługę dostawy szyb samochodowych na terenie całego województwa łódzkiego. Pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 50 zł i zapewniamy dostarczenie przedmiotu do Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Pabianic, Zgierza, Wielunia, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatowa, Sieradza oraz innych miejsc w Łódzkim.

Dzięki własnej flocie pojazdów jesteśmy pewni, że transportowane szyby samochodowe nie ulegną uszkodzeniu – odpowiednio przygotowujemy przesyłkę i zabezpieczamy na czas przejazdu.

Glass-Pol | 67-400 Wschowa | Lgiń 16 | woj. lubuskie | email: glass-pol@wp.pl | tel: 667 525 554, 667 525 555, 666 525 555, 666 590 400, 666 590 401

Sprzedaż i wymiana przedniej szyby samochodowej. Oryginalne auto szyby z logo producenta. Oferowane szyby samochodowe dowozimy na terenie całego kraju.

design: ketrab.eu © 2010 Glass-Pol. Wszystkie prawa zastrzeżone