Glass-Pol

Szyby samochodowe

Szyby samochodowe

małopolskie

Uszkodzone szyby samochodowe stanowią zagrożenie dla kierowców i pasażerów, jak też innych uczestników ruchu. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć rozwiązania pozwalające na wymianę tych części. Nawet drobnych rys i pęknięć nie warto ignorować. Istnieją specjalistyczne produkty do ich naprawy, jednak struktura materiału raz naruszona z czasem będzie stawać się coraz słabsza w newralgicznym miejscu aż może dojść do poważnego uszkodzenia w najmniej oczekiwanym momencie. Właśnie dlatego warto zainterweniować wcześnie kupując u nasz odpowiednie szyby samochodowe.

Gwarantujemy naprawdę duży wybór – od modeli nowych po używane, od oryginałów po atrakcyjne cenowo zamienniki, a także produkty dedykowane na przód bądź tył. Specjalizujemy się głównie w dostarczaniu rozwiązań dla pojazdów osobowych. Mając na myśli dostarczanie, myślimy zarówno o sprzedaży, jak i dowozie zakupionego u nas towaru. Dysponujemy własną flotą, która umożliwia przewiezienie szyb samochodowych na terenie województwa małopolskiego. Dojeżdżamy między innymi do Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza, Nowego Targu, Wieliczki, Myślenic, Bochni, Oświęcimia, Limanowej i wielu innych miejscowości w Małopolsce. Dowóz na terenie Małopolskiego to koszt tylko 50 zł. Alternatywnie szyba może zostać wysłana kurierem.

Glass-Pol | 67-400 Wschowa | Lgiń 16 | woj. lubuskie | email: glass-pol@wp.pl | tel: 667 525 554, 667 525 555, 666 525 555, 666 590 400, 666 590 401

Sprzedaż i wymiana przedniej szyby samochodowej. Oryginalne auto szyby z logo producenta. Oferowane szyby samochodowe dowozimy na terenie całego kraju.

design: ketrab.eu © 2010 Glass-Pol. Wszystkie prawa zastrzeżone