Glass-Pol

Szyby samochodowe

Szyby samochodowe

opolskie

Popękana szyba samochodowa stanowi zagrożenie podczas jazdy. Wiele osób decyduje się na naprawę małych pęknięć z wykorzystaniem specjalistycznych środków, jednak nie zawsze jest to skuteczne i trwałe rozwiązanie, a przy dużych uszkodzeniach nawet nie należy próbować podejmowania takich kroków. Jednym skutecznym wyjściem z tej sytuacji jest wymiana szyby samochodowej. Realizujemy taką usługę w zaprzyjaźnionym warsztacie po wcześniejszym umówieniu, natomiast Klientom z całej Polski umożliwiamy zakup nieuszkodzonych szyb samochodowych przednich i tylnych, nowych bądź używanych.

Oprócz bardzo atrakcyjnych cen i pomocy przy doborze elementu do modelu auta możemy zaoferować również dostawę. To właśnie wyróżnia naszą ofertę. Dbamy bowiem, aby zakupiony u nas towar bezpiecznie dotarł do Klienta. Dysponujemy własnymi samochodami i zabezpieczamy wrażliwy towar na czas przewozu. Dostarczamy szyby samochodowe we wskazane miejsce na terenie województwa opolskiego. Dojeżdżamy do Opola, Nysy, Namysłowa oraz wielu innych miejscowości w Opolskim.

Wystarczy zgłosić nam wcześniej zlecenie na dowóz, a my dotrzemy do Państwa w środę, czwartek lub piątek z zakupionym towarem. Usługa kosztuje jedyne 50 zł, a realizowana jest z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Istnieje także możliwość wysyłki firmą kurierską - wtedy szyba będzie na miejscu w ciągu 24jh.

Województwa: podkarapackie, podlaskie, opolskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, lubelskie, lubuskie, małopolskie, mazowieckie, zachodniopomorskie

Sprzedaż i wymiana przedniej szyby samochodowej. Oryginalne auto szyby z logo producenta. Oferowane szyby samochodowe dowozimy na terenie całego kraju.

design: ketrab.eu © 2010 Glass-Pol. Wszystkie prawa zastrzeżone