Glass-Pol

Szyby samochodowe

Szyby samochodowe

podlaskie

Działamy w branży motoryzacyjnej i zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą szyb samochodowych. Posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie, a nasza firma cieszy się uznaniem wśród Klientów, ponieważ dbamy o wysoki standard naszej oferty. Oznacza to, że troszczymy się nie tylko o dobre dopasowanie elementów do pojazdu, ale mamy też na uwadze, żeby zakupiony towar dotarł bez uszczerbku do Kupującego. Oferujemy nowe oraz używane szyby samochodowe tylne i przednie. Nie sprzedajemy modeli bocznych, ponieważ ich sprowadzenie do Polski jest nieopłacalne. W sprzedaży mamy produkty wyłącznie do aut osobowych.

Wyróżnikiem naszej oferty jest dowóz. Transportujemy szyby samochodowe na terenie województwa podlaskiego własnymi autami, mając na uwadze odpowiednie ich zabezpieczenie na czas przewozu. Dostarczymy produkty do Białegostoku, Łomży, Suwałk, Augustowa oraz innych miejscowości na terenie Podlaskiego. Dowóz realizujemy w każdą środę, czwartek i piątek, ewentualnie szyba może zostać wysłana firmą kurierską.

Gwarantujemy bardzo atrakcyjną cenę dostawy – nasi Klienci zapłacą tylko 50 zł, a otrzymają rzetelnie zrealizowaną dostawę i pewność, że przedmiot dotrze bez uszkodzenia.

Glass-Pol | 67-400 Wschowa | Lgiń 16 | woj. lubuskie | email: glass-pol@wp.pl | tel: 667 525 554, 667 525 555, 666 525 555, 666 590 400, 666 590 401

Sprzedaż i wymiana przedniej szyby samochodowej. Oryginalne auto szyby z logo producenta. Oferowane szyby samochodowe dowozimy na terenie całego kraju.

design: ketrab.eu © 2010 Glass-Pol. Wszystkie prawa zastrzeżone