Glass-Pol

Szyby samochodowe

Szyby samochodowe

pomorskie

Jednym z filarów naszej oferty jest sprzedaż szyb samochodowych do pojazdów osobowych. Proponujemy wyłącznie egzemplarze przednie oraz tylne, zaś bocznych nie posiadamy w ofercie z uwagi na bardzo niską opłacalność tego rozwiązania. Ponadto nie oferujemy w sprzedaży części do autobusów i pojazdów ciężarowych. Gwarantujemy natomiast dostawę własnym transportem.

Dowozimy szyby samochodowe na terenie całego województwa pomorskiego. Docieramy do Gdańska, Gdyni, Sopotu, Słupska, Rumi, Tczewa, Chojnic, Kwidzyna, Wejherowa i Malborka. Klienci mogą zamówić dostawę również do innych miejscowości na terenie Pomorskiego. Koszt takiej usługi to jedyne 50 zł, a mają Państwo zapewnione dostarczenie zamówionej części w sposób bezpieczny i bez przykrych niespodzianek. Przewóz na teren Pomorskiego realizujemy w każdą środę, czwartek i piątek, po uprzednim zgłoszeniu takiej potrzeby przez Klienta. Mogą Państwo także zlecić wysyłkę firmą kurierską - wtedy towar jest na miejscu w 24h.

Sprzedajemy szyby samochodowe oryginalne (z logo producenta) oraz wersje tańsze, czyli zamienniki, przy czym dbamy, aby były one bezpieczne i odznaczały się dobrą jakością. Naszym Klientom podpowiadamy, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w ich sytuacji.

Glass-Pol | 67-400 Wschowa | Lgiń 16 | woj. lubuskie | email: glass-pol@wp.pl | tel: 667 525 554, 667 525 555, 666 525 555, 666 590 400, 666 590 401

Sprzedaż i wymiana przedniej szyby samochodowej. Oryginalne auto szyby z logo producenta. Oferowane szyby samochodowe dowozimy na terenie całego kraju.

design: ketrab.eu © 2010 Glass-Pol. Wszystkie prawa zastrzeżone