Glass-Pol

Szyby samochodowe

Szyby samochodowe

śląskie

Mamy specjalistyczną ofertę przygotowaną dla branży motoryzacji oraz klientów indywidualnych. Oferujemy bowiem szyby samochodowe przednie i tylne do aut osobowych. W naszym asortymencie znajdują się produkty oryginalne (z logo producenta), ale chętnie też zaproponujemy naszym Klientom dobrej klasy zamienniki. Mamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na doradzanie w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań. Proponujemy sprzedaż hurtem i w detalu – zawsze w dobrej cenie.

Tym co wyróżnia naszą ofertę jest dodatkowa usługa, dla osób, które decydują się na zakup części zamiennych u nas. Proponujemy bowiem dowóz towaru własnym transportem we wskazane przez Państwa miejsce na terenie województwa śląskiego. Gwarantujemy przy tym niewygórowaną cenę – 50 zł.

Posiadamy własną flotę dzięki czemu możemy dowozić szyby samochodowe odpowiednio zabezpieczone (zgodnie z naszymi standardami bezpieczeństwa) do m.in. Katowic, Sosnowca, Tych, Gliwic, Częstochowy, Chorzowa, Rybnika, Bytomia, Zawiercia, Zabrza, Dąbrowy Górniczej czy Bielsko-Białej. Realizujemy dowóz na teren Śląskiego w każdą środę, czwartek i piątek - przy czym prosimy wcześniej o informację o chęci skorzystania z naszej dostawy.

Glass-Pol | 67-400 Wschowa | Lgiń 16 | woj. lubuskie | email: glass-pol@wp.pl | tel: 667 525 554, 667 525 555, 666 525 555, 666 590 400, 666 590 401

Sprzedaż i wymiana przedniej szyby samochodowej. Oryginalne auto szyby z logo producenta. Oferowane szyby samochodowe dowozimy na terenie całego kraju.

design: ketrab.eu © 2010 Glass-Pol. Wszystkie prawa zastrzeżone