Glass-Pol

Szyby samochodowe

Szyby samochodowe

świętokrzyskie

Oferujemy sprzedaż części do aut osobowych. Sprzedajemy szyby samochodowe oryginalne oraz zamienniki, nowe i używane w wielu różnych wariantach. Wśród naszych propozycji znajdują się wersje na przód i na tył pojazdu. Nie posiadamy w ofercie rozwiązań na boki, ponieważ koszty ich sprowadzania byłyby dla Państwa i dla nas nieopłacalne. Możemy natomiast zaoferować bardzo opłacalną usługę dowozu. Jej koszt to zaledwie 50 zł – a zyskują Państwo pewność, że część dotrze w stanie nieuszkodzonym.

Oferujemy dostawy szyb samochodowych na teren województwa świętokrzyskiego. Transport odbywa się w każdą środę, czwartek i piątek. Dajemy także możliwość wysłania towary firmą kurierską - w takim wypadku szyba jest na miejscu w ciągu 24h. Docieramy do Sandomierza, Starachowic, Oleśnic, Chęcin oraz w każde wskazane przez Klienta miejsce. Dzięki naszej flocie pojazdów możemy realizować tę usługę z zachowaniem bezpieczeństwa, ponieważ w pojazdach jest wystarczająca ilość miejsca na przewożone szyby samochodowe. Nie muszą Państwo dłużej zastanawiać się jak dostarczyć na miejsce zakupiony towar – my się tym zajmiemy w sposób profesjonalny.

Ponadto zapewniamy rozwiązania indywidualne. Oznacza to, że chętnie udzielamy pomocy przy dobieraniu odpowiednich części do konkretnego modelu pojazdu.

Glass-Pol | 67-400 Wschowa | Lgiń 16 | woj. lubuskie | email: glass-pol@wp.pl | tel: 667 525 554, 667 525 555, 666 525 555, 666 590 400, 666 590 401

Sprzedaż i wymiana przedniej szyby samochodowej. Oryginalne auto szyby z logo producenta. Oferowane szyby samochodowe dowozimy na terenie całego kraju.

design: ketrab.eu © 2010 Glass-Pol. Wszystkie prawa zastrzeżone