Glass-Pol

Szyby samochodowe

Szyby samochodowe

zachodniopomorskie

Oferujemy profesjonalne rozwiązania w zakresie motoryzacji, a konkretnie – sprzedajemy szyby samochodowe oryginalne (z logo producenta) oraz zamienniki, które sprawdzą się równie dobrze jak elementy oryginalne. Zapewniamy preferencyjne ceny i pomoc przy doborze rozwiązania odpowiadającego jak najlepiej konkretnemu modelowi auta. Posiadamy wiedzę teoretyczną oraz praktyczne doświadczenie, dzięki czemu wiemy, które z naszych produktów będą dla Państwa najlepsze.

Ogromnym atutem naszej oferty jest usługa dowozu. Zapewniamy dostarczenie zakupionych szyb samochodowych w każde miejsce na terenie województwa zachodnio-pomorskiego. Możemy zagwarantować dostarczenie produktów do Kołobrzegu, Szczecina i Szczecinka, Stargardu, Kalisza, jak też do innych miejscowości w Zachodnio-Pomorskim. Realizujemy usługę przy wykorzystaniu własnej floty, co daje nam możliwość pełnej kontroli nad przygotowaniem części do transportu, jak i nad samą trasą przejazdu. Na terenie województwa zachodnio-pomorskiego dostawy odbywają się w każdą środę, czwartek i piątek – prosimy o uprzednie zlecenie takiej dostawy.

Możemy zaproponować zarówno sprzedaż, jak i dowóz szyb samochodowych do klientów detalicznych oraz hurtowych.

Województwa: podkarapackie, podlaskie, opolskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, lubelskie, lubuskie, małopolskie, mazowieckie, zachodniopomorskie

Sprzedaż i wymiana przedniej szyby samochodowej. Oryginalne auto szyby z logo producenta. Oferowane szyby samochodowe dowozimy na terenie całego kraju.

design: ketrab.eu © 2010 Glass-Pol. Wszystkie prawa zastrzeżone