Glass-Pol

Szyby samochodowe

Oferta

Auto szyby - sprzedaż

Sprowadzamy oryginalne auto szyby z logo producenta, ale w ofercie posiadamy również niemarkowe, tanie szyby samochodowe. U nas ceny zaczynają się nawet od 20% ceny rynkowej.

Jako pierwsi zaoferowaliśmy oryginalne auto szyby z logo producenta i dowóz własnym transportem na terenie całego kraju, co pozwoliło znacznie skrócić czas dostawy i zapewnić kupującemu, że szyba dojedzie do niego w nienaruszonym stanie.

Obecnie w ofercie naszej firmy znajdują się:
- szyby samochodowe do najpopularniejszych modeli aut (Acura, Alfa Romeo, Aston Martin, Audi Bentley, Bmw, Buick, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lexus, Lincoln, Łada, Maserati, Mazda, Mercedes, Mercury, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Oldsmobile, Opel, Peugeot, Plymouth, Polonez, Pontiac, Porsche, Proton, Renault, Rolls-Royce, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Toyota,Volkswagen, Volvo)
- oryginalne i zamienniki, nowe i używane
- szyby samochodowe czołowe i tylne do aut osobowych oraz busów.

Szyby samochodowe - montaż

W naszej ofercie znajduje się również wymiana szyby czołowej i tylnej. Ponieważ wymiana przedniej szyby wiąże się z koniecznością zachowania odpowiednich warunków, nie wykonujemy tej usługi na wyjeździe. Montaż szyb odbywa się tylko w firmowym warsztacie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Czas wymiany, w zależności od skomplikowania, wynosi od 1 do 3 godzin.
Koszt usługi wyszczególniony będzie w zakładce: cennik. Tam zostaną wyszczególnione: niemarkowe, nowe i używane szyby samochodowe, auto szyby z logo producenta. Wymiana przedniej szyby samochodowej to koszt od 50 do 150 zł w zależności od typu u marki auta. Dowóz na terenie całego kraju – 50 zł.
Aktualnie jeśli chcesz poznać cennik szyb samochodowych zadzwoń!

Wyłączenie ze sprzedaży

Ze względu na brak opłacalności sprowadzania szyb bocznych nie handlujemy nimi w ogóle (koszt zakupu jest w bardzo podobnej cenie co w Polsce, dlatego ich sprowadzanie jest nieopłacalne). Ze względu na utrudniony transport nie handlujemy także szybami do ciężarówek i autobusów.

Glass-Pol | 67-400 Wschowa | Lgiń 16 | woj. lubuskie | email: glass-pol@wp.pl | tel: 667 525 554, 667 525 555, 666 525 555, 666 590 400, 666 590 401

Sprzedaż i wymiana przedniej szyby samochodowej. Oryginalne auto szyby z logo producenta. Oferowane szyby samochodowe dowozimy na terenie całego kraju.

design: ketrab.eu © 2010 Glass-Pol. Wszystkie prawa zastrzeżone