Glass-Pol

Szyby samochodowe

O firmie

Siedziba firmy Glass-Pol Auto Szyby Firma Glass Pol oferuje szyby samochodowe nowe i używane, oryginalne z logo producenta oraz zamienniki. Zapewniamy dowóz na terenie całego kraju, a na życzenie Klienta, w naszym firmowym warsztacie, możliwa jest także wymiana szyby czołowej lub tylnej oraz przyciemnianie szyb. W naszym asortymencie znajdują się szyby do większości marek samochodowych m.in. takich jak: Alfa Romeo, Audi, Bmw, Ford, Honda, Jeep, Kia, Mazda, Mercedes, Opel, Seat, Skoda, Volkswagen, Volvo. Od początku naszej działalności, czyli od 2007 roku nasza firma ma 3 priorytety:

Oszczędność

Obniżenie kosztów zakupu, dlatego postanowiliśmy sprowadzać z zagranicy szyby używane, gdyż jej prawidłowe wycięcie w niczym nie obniża jej jakości i pozwala ponownie zamontować ją w aucie, a jednocześnie diametralnie obniżyć koszt zakupu takiej szyby. Mamy świadomość, że nowa auto szyba, jest dużym wydatkiem, montując szybę używana możemy obniżyć koszty jej zakupu. Prawidłowe wycięcie nie ma wpływu na właściwości szyby samochodowej i pozwala na jej ponownie zamontowanie w aucie. Używana auto szyba jest dużo tańsza, a parametrami w niczym nie odbiega od nowej.
W ofercie naszego sklepu znajdują się nie tylko używane szyby samochodowe, ale także nowe. Hurtowe zakupy szyb od polskich i zagranicznych kontrahentów, pozwalają na uzyskanie znacznych rabatów, a co za tym idzie, obniżenie cen sprzedaży klientom indywidualnym. Łącząc ze sobą te wszystkie składniki, możemy zaproponować Państwu tanie auto szyby powodując że nasze ceny są bardzo konkurencyjne.

Szybkość

Zapewniamy dowóz szyb własnym transportem na terenie całego kraju. Dzięki tej usłudze masz pewność, że szyba samochodowa dotrze do Ciebie szybko i w nienaruszonym stanie. Przy odbiorze możesz również sprawdzić jakość zakupionego produktu. Terenem naszej działalności jest cały kraj, także dla nas nie ma znaczenia czy jesteś z Helu czy z Zakopanego dowieziemy Ci szybę samochodową pod same drzwi. (Termin w jakim jesteśmy w twoim rejonie możesz sprawdzić w zakładce "dowóz".

Oryginalność

Mając na uwadze oczekiwania naszych Klientów, włączyliśmy do oferty, auto szyby z logo producenta. Oryginalne auto szyby gwarantują wysoką jakość materiałów i podkreślą charakter Twojego samochodu, a jednocześnie pozwolą zachować bezwypadkowy stan Twojego samochodu, gdyż po zamontowaniu szyby oryginalnej nikt nie zarzuci Ci że auto było po wypadku. Przy sprzedaży nie będziesz musiał się tłumaczyć, dlaczego ją wymieniałeś, mając oryginał unikniesz takich sytuacji. W dzisiejszych czasach trend nakreślony przez telewizję i czasopisma związane z motoryzacją sugerują kupującym, że auto z wymienioną szybą na nie oryginał, na pewno było po wypadku lub jest duże prawdopodobieństwo, że uczestniczyło w jakiejś kolizji! My pozwalamy zaoszczędzić czasu i nerwów przy sprzedaży Twojego samochodu, proponując szybę oryginalną z logo producenta, ale za to o wiele tańszą niż w serwisie!

Glass-Pol | 67-400 Wschowa | Lgiń 16 | woj. lubuskie | email: glass-pol@wp.pl | tel: 667 525 554, 667 525 555, 666 525 555, 666 590 400, 666 590 401

Sprzedaż i wymiana przedniej szyby samochodowej. Oryginalne auto szyby z logo producenta. Oferowane szyby samochodowe dowozimy na terenie całego kraju.

design: ketrab.eu © 2010 Glass-Pol. Wszystkie prawa zastrzeżone