GLASS-POL Auto Szyby – sklep z auto szybami we Wschowie
Dostawcy
Wszystkie nowe produkty
Slider Image


GLASS-POL Auto Szyby

Prowadzimy sklep internetowy GLASS-POL z szybami samochodowymi. Znajdziesz u nas produkty kompatybilne z wieloma modelami samochodów. Mamy między innymi szyby czołowe, tylne i boczne do Audi, Dacii, Ferrari, Fiata, Lamborghini czy do Toyoty. Dostarczamy wyłącznie produkty pochodzące od sprawdzonych producentów. W naszym sklepie znajdziesz zarówno nowe szyby samochodowe w atrakcyjnych cenach, jak i używane. Te drugie są pełnowartościowe i są w stanie dobrym albo bardzo dobrym. Pod każdą używaną szybą do Mercedesa albo innego pojazdu znajdziesz informację o roczniku produkcji szyby oraz jej stanie. Ponadto oferujemy również niezbędne akcesoria montażowe, na przykład uszczelki do szyb czołowych. Mamy też żele do sensorów.

Auto Szyby – fachowe doradztwo i usługa montażu szyb

W naszym sklepie z szybami do aut znajdziesz wyłącznie sprawdzone produkty. Ponadto możemy Ci zaoferować również transport za pośrednictwem zewnętrznej firmy spedycyjnej (szyby), firmą kurierską (akcesoria). Często zdarza się tak, że produkty docierają do naszych Klientów już w ciągu 24 godzin od momentu zamówienia. Nie wiesz, jaka szyba będzie odpowiednia do Twojego pojazdu? Żaden problem! Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w branży i chętnie pomogą Ci w kwestii doboru odpowiedniej szyby. Wystarczy, że zadzwonisz na infolinię. Ponadto w naszym serwisie we Wschowie wykonujemy też usługę montażu szyb samochodowych. W razie potrzeby możesz nam zlecić również takie zadanie. Usługa nie jest droga – ceny rozpoczynają się od 180 złotych w przypadku szyb czołowych i tylnych. Jeżeli potrzebujesz wymienić szybę w samochodzie, zadzwoń – sprawdzimy, czy mamy w magazynie odpowiedni produkt i wspólnie uzgodnimy termin serwisu.

Szyby dowozimy naszym własnym kurierem!

Zamówienia złożone do poniedziałku do godziny 16:00 dowozimy własnym transportem na terenie całej Polski. Dostawa odbywa się w środy / czwartki / piątki, a Ty nie ponosisz żadnego ryzyka, ponieważ płacisz naszemu kurierowi przy odbiorze zakupionego towaru po jego dokładnym obejrzeniu. Daje to komfort, że szyba na pewno dojedzie do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Śledź nas na Facebooku