Dostawcy

Kategoria: BMW

Aktywne filtry
BMW
Szyby samochodowe BMW, ponad 1100 produktów: szyby BMW E39 i inne

BMW

Szyby samochodowe - Bmw

Szyby samochodowe stanowią jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego pojazdu. Od ich jakości i staranności wykonania zależy bezpieczeństwo kierowcy, a także innych uczestników ruchu drogowego. Nieodpowiednia szyba lub z widocznymi uszkodzeniami może być powodem przeprowadzenia kontroli. Auto szyby do pojazdów marki BMW, w tym szyby do BMW E39, to specjalność naszej firmy, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować Ci najlepsze produkty w atrakcyjnej cenie, a także profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa produktu.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na korzystanie ze sprawdzonych ofert producentów, dlatego nasze szyby samochodowe, jak i uszczelki pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Posiadamy szyby przednie, boczne i tylne klasyczne z roczników od najstarszych do najnowszych modeli. Szyby samochodowe do BMW oferujemy w różnych wersjach kolorystycznych, między innymi bezbarwne, w odcieniu brązu oraz z pasem przeciwsłonecznym. Specjalizujemy się w dostarczaniu szyb własnym transportem, dlatego dbamy, by wszystkie produkty były odpowiednio zabezpieczone przed podróżą.

Szyba BMW E39

BMW E39 to jedno z najbardziej popularnych aut niemieckiej marki, które zdobyło uznanie na całym świecie. Seria 5 produkowana była w latach 1995–2004, a jej niezawodność i wyjątkowy design przyciągają uwagę miłośników motoryzacji do dziś. W przypadku szyb do BMW serii 5 szyby przednie (wiatrochronne), boczne i tylne wykonane są z hartowanego szkła laminowanego.

Właściwości szyb samochodowych BMW E39 serii 5

Szyby do BMW E39 serii 5 mają kilka istotnych właściwości, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Przede wszystkim, szyby te są odporne na uderzenia i pęknięcia, co sprawia, że są trudniejsze do uszkodzenia w przypadku wypadków drogowych. Ponadto szyby samochodowe mają właściwości termoizolacyjne, które pozwalają utrzymać odpowiednią temperaturę wewnątrz pojazdu niezależnie od warunków atmosferycznych. Warto również wspomnieć o właściwościach akustycznych szyb do BMW E39 serii 5. Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów oraz technologii produkcji, szyby te skutecznie tłumią hałas z zewnątrz, co przekłada się na komfort jazdy dla kierowcy i pasażerów.

Śledź nas na Facebooku