Dostawcy

Kategoria: 5 drzwiowy hatchback (F20 2011-)

Aktywne filtry
5 drzwiowy hatchback (F20 2011-)

5 drzwiowy hatchback (F20 2011-)

Szyby Samochodowe dla BMW 1 SERIA 5-drzwiowy Hatchback (F20 2011-)

W Glass-pol Auto Szyby oferujemy szeroki wybór szyb samochodowych dedykowanych do BMW 1 SERIA 5-drzwiowy Hatchback z rocznika 2011 i nowszych (F20). Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością, trwałością oraz nowoczesnymi funkcjami, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas każdej podróży. Oferujemy zarówno nowe, jak i używane szyby, które spełniają rygorystyczne standardy jakości.

Nasza Oferta:

Szyby Przednie

 • Szyby Przednie z Mocowaniem na Lusterko: Nasze przednie szyby wykonane są z nowoczesnych materiałów, zapewniających doskonałą widoczność oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Te szyby wyposażone są w uchwyt na lusterko wewnętrzne, zapewniając łatwą instalację i stabilność.
 • Szyby Przednie z Czujnikami: Oferujemy szyby przednie wyposażone w czujniki, które współpracują z systemami wspomagania kierowcy, takimi jak czujniki deszczu. Zapewniają one pełną integrację z nowoczesnymi technologiami pojazdu, zwiększając bezpieczeństwo i komfort jazdy.
 • Szyby Przednie z Kamerą i Czujnikami: Te szyby łączą w sobie funkcje kamery i czujników, wspomagając systemy bezpieczeństwa i ułatwiając manewrowanie pojazdem. Są idealne dla nowoczesnych systemów wspomagania kierowcy, oferując najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Szyby Tylne

 • Szyby Tylne: Charakteryzują się solidnością i wysoką jakością wykonania. Oferujemy szyby tylne z opcją podgrzewania, co zwiększa komfort użytkowania pojazdu.

Szyby Bocznych Drzwi

 • Szyby Bocznych Drzwi: Nasze szyby boczne zapewniają wytrzymałość i odporność na uszkodzenia, gwarantując długą żywotność i estetykę. Oferujemy zarówno nowe, jak i używane szyby boczne, które zapewniają:
  • Optymalne Doświetlenie: Szyby boczne zapewniają doskonałą widoczność i doświetlenie wnętrza pojazdu.
  • Bezpieczeństwo: Wykonane z wytrzymałych materiałów, nasze szyby boczne są odporne na pęknięcia i zarysowania, co zwiększa bezpieczeństwo pasażerów.
  • Estetyka: Elegancki design szyb bocznych doskonale komponuje się z wyglądem Twojego BMW F20.

Dlaczego Warto Wybrać Glass-pol Auto Szyby:

 • Wysoka Jakość: Nasze szyby pochodzą od renomowanych producentów, co gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo.
 • Profesjonalny Montaż: Nasz zespół doświadczonych specjalistów zapewnia fachowy montaż i doradztwo przy wyborze odpowiednich szyb do Twojego BMW F20.
 • Nowoczesne Funkcje: Oferujemy szyby wyposażone w najnowsze technologie, takie jak mocowania na lusterko, kamery i czujniki, aby zapewnić pełną funkcjonalność i komfort.
 • Szeroka Oferta: Oferujemy zarówno nowe, jak i używane szyby, aby spełnić różnorodne potrzeby i budżety naszych klientów.
 • Szybka Obsługa: Rozumiemy, jak ważny jest czas naszych klientów, dlatego oferujemy szybki i sprawny serwis, abyś mógł jak najszybciej wrócić na drogę.
 • Gwarancja: Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją, co zapewnia długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży i serwisu. Nasi eksperci chętnie pomogą Ci w doborze najlepszych szyb przednich z mocowaniem na lusterko, czujnikami, kamerą i czujnikami, a także szyb tylnych i bocznych dla Twojego BMW 1 SERIA 5-drzwiowy Hatchback (F20 2011-). Glass-pol Auto Szyby to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i satysfakcji na każdej trasie.

Śledź nas na Facebooku