Filtruj według

Cena

Cena

  • 207,00 zł - 2 500,00 zł

Status

Status

Producent

Producent

Typ szyby

Typ szyby

Dostawcy

Kategoria: CADILLAC

Aktywne filtry
CADILLAC
Szyby samochodowe Cadillac

CADILLAC

Szyby samochodowe - Cadillac

Oprócz standardowych szyb samochodowych do pojazdów posiadamy także elementy do niezwykłych samochodów, takich jak Cadillac. Rzadko można go spotkać na polskich ulicach. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje szyb, między innymi przednie z pasem przeciwsłonecznym, przednie atermiczne do cabrio, które redukują ciepło przedostające się do wnętrza pojazdu, a także chronią oczy i skórę kierowcy przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Uzupełnieniem asortymentu jest szyba przednia w kolorze brązowym do starego modelu Cadillaca z roku 1987-1993. Większość sprzedawanych przez nas szyb jest nowa, jednak zdarzają się też używane w świetnym stanie, które noszą normalne ślady użytkowania. Przed wyborem szyby do pojazdu marki Cadillac, warto upewnić się jaka dotychczas była zamontowana w samochodzie. Nasi specjaliści podpowiedzą Państwu przy wyborze odpowiednich parametrów szyby.

Specjalizujemy się w sprzedaży internetowej, dzięki czemu mogą Państwo zakupić szyby samochodowe w każdym mieście w Polsce. Dbamy o odpowiednie zabezpieczenie szyb przed dostawą naszym transportem. Dysponujemy odpowiednimi pojazdami, dzięki czemu będą mieli Państwo pewność, że szyba dojedzie bez żadnych uszkodzeń.

Śledź nas na Facebooku