Dostawcy

Kategoria: CHEVROLET

Aktywne filtry
CHEVROLET
Szyby samochodowe Chevrolet

CHEVROLET

Szyby samochodowe - Chevrolet

Mieszkasz na drugim końcu Polski? Dla nas to nie problem! Specjalizujemy się w internetowej sprzedaży akcesoriów samochodowych, między innymi szyb. Posiadamy produkty od renomowanych dostawców. Większość szyb jest fabrycznie nowa, ale mamy też w sprzedaży modele z drugiej ręki, które są w bardzo dobrym stanie i posiadają normalne ślady użytkowania.

Wśród proponowanych przez nas szyb samochodowych dostępne są do pojazdów marki Chevrolet. Posiadamy szyby przednie, boczne i tylne z roczników starszych, a także te do najnowszych modeli. W sprzedaży mamy bezbarwne szyby, a także z pasem przeciwsłonecznym. Każda sztuka dedykowana jest do innego modelu pojazdu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy sprzedaż wysyłkową. Dzięki temu szyby samochodowe do pojazdów marki Chevrolet można zakupić zarówno w siedzibie firmy, jak i złożyć zamówienie telefonicznie lub na naszej stronie internetowej. Zapewniamy szybkie i terminowe dostawy własnym transportem na terenie całego kraju.

Śledź nas na Facebooku