Dostawcy

Kategoria: FIAT

Aktywne filtry
FIAT
Szyby samochodowe Fiat

FIAT

Szyby samochodowe - Fiat

Prowadzony przez nas portal zrzesza wiele ofert szyb samochodowych, do różnych marek pojazdów, między innymi Fiata. Specjalizujemy się w sprzedaży dowozowej, która w obecnych czasach jest jedną z najszybszych metod przeprowadzania transakcji zakupowych. Przed dostarczeniem odpowiednio zabezpieczamy szybę, dzięki czemu dotrze do Państwa w idealnym stanie i będzie gotowa do wstawienia we własnym zakresie lub w specjalistycznym warsztacie samochodowym.

Wśród proponowanych przez nas szyb posiadamy przednie, czołowe, tylne i boczne. W zależności od modelu, wyposażone one są w czujnik deszczu, czyli sensor, funkcję grzania, a także pas przeciwsłoneczny. Szyby w kolorze zielonym są atermiczne, dzięki czemu w środku pojazdu nie będzie gromadziło się ciepło słoneczne. Uzupełnieniem asortymentu są uszczelki do szyb.

Dysponujemy wieloma szybami do pojazdów marki Fiat, które będą pasować do różnych roczników od starszych do najnowszych. Wówczas warto przyjrzeć się uważnie parametrom technicznym obecnie posiadanej szyb, co znacznie ułatwi dobór odpowiedniej, nowej szyby.

Śledź nas na Facebooku