Filtruj według

Cena

Cena

  • 279,00 zł - 651,00 zł

Skala oceny szyby

Skala oceny szyby

Producent

Producent

Dostawcy

Kategoria: HUMMER

Aktywne filtry
HUMMER
Szyby czołowe do Hummera: nowe i używane szyby przednie

Podkategorie

Szyby czołowe do samochodów Hummer

Sprzedajemy różne rodzaje szyb czołowych do Hummerów. Wybór odpowiedniej szyby zależy od modelu Twojego pojazdu oraz indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasze szyby mają za zadanie utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz pojazdu. Są wykonane z materiałów o wysokich właściwościach termoizolacyjnych, dzięki czemu zapobiegają przegrzewaniu się wnętrza samochodu w upalne dni oraz utrzymaniu ciepła w zimie.

Dlaczego warto kupić u nas szybę do Hummera?

Przed zakupem szyby czołowej do Hummera H2 czy H3 warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Szyby do Hummera z naszej oferty warto wybrać z kilku powodów:

  • Materiał — szyby są wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego lub laminowanego, co zapewnia odpowiednią wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.
  • Grubość — grubość szyby czołowej ma wpływ na jej właściwości termiczne oraz dźwiękoszczelne. Im grubsza szyba, tym lepsza izolacja.
  • Cena — choć cena szyby czołowej nie powinna być jedynym kryterium wyboru, warto jednak zwrócić uwagę na stosunek jakości do ceny. Zbyt tanie szyby mogą okazać się gorszej jakości, co w dłuższej perspektywie może prowadzić do większych wydatków.

Śledź nas na Facebooku