Filtruj według

Cena

Cena

  • 50,00 zł - 2 500,00 zł

Status

Status

Dostawcy
Wszystkie bestsellery
SKODA
Szyby samochodowe Škoda

SKODA

Szyby samochodowe - Skoda

Najczęściej wymiana szyby związana jest z awarią poprzedniej, która miała widoczne ślady pęknięć lub zarysowań. Na naszej stronie znajdą Państwo szyby samochodowe do pojazdów marki Skoda. Nasze produkty są starannie wyselekcjonowane. Dysponujemy zarówno szybami nowymi, jak i używanymi w bardzo dobrym stanie technicznym, które mają normalne ślady użytkowania.

Posiadamy szyby przednie, boczne i tylne klasyczne. W sprzedaży mamy bezbarwne szyby, a także z przyciemniane. Każda sztuka dedykowana jest do innego modelu pojazdu. Większość modeli szyb do pojazdów marki Skoda wyposażone jest w sensor i kamerę. Niektóre rodzaje doposażone są w funkcję grzania.

Jako jedna z nielicznych firm na rynku polskim, umożliwiamy zakup kilku szyb, które zostaną dostarczone naszym transportem z przestrzeganiem wszelkich norm bezpieczeństwa. Mogą mieć Państwo pewność, że szyba dotrze w całości bez żadnych uszkodzeń. Na miejscu przy kierowcy klient ma możliwość wyboru odpowiedniego produktu, który spełni jego oczekiwania.

Jest 394 produktów.

Pokazano 1-12 z 394 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku