Dostawcy

Kategoria: SKODA

Aktywne filtry
SKODA
Szyby samochodowe Škoda

SKODA

Szyby samochodowe - Skoda

Najczęściej wymiana szyby związana jest z awarią poprzedniej, która miała widoczne ślady pęknięć lub zarysowań. Na naszej stronie znajdą Państwo szyby samochodowe do pojazdów marki Skoda. Nasze produkty są starannie wyselekcjonowane. Dysponujemy zarówno szybami nowymi, jak i używanymi w bardzo dobrym stanie technicznym, które mają normalne ślady użytkowania.

Posiadamy szyby przednie, boczne i tylne klasyczne. W sprzedaży mamy bezbarwne szyby, a także z przyciemniane. Każda sztuka dedykowana jest do innego modelu pojazdu. Większość modeli szyb do pojazdów marki Skoda wyposażone jest w sensor i kamerę. Niektóre rodzaje doposażone są w funkcję grzania.

Jako jedna z nielicznych firm na rynku polskim, umożliwiamy zakup kilku szyb, które zostaną dostarczone naszym transportem z przestrzeganiem wszelkich norm bezpieczeństwa. Mogą mieć Państwo pewność, że szyba dotrze w całości bez żadnych uszkodzeń. Na miejscu przy kierowcy klient ma możliwość wyboru odpowiedniego produktu, który spełni jego oczekiwania.

Śledź nas na Facebooku