Dostawcy

Kategoria: TOYOTA

Aktywne filtry
TOYOTA
Szyby samochodowe Toyota

TOYOTA

Szyby samochodowe - Toyota

Mieszkasz na drugim końcu kraju? Dla nas nie stanowi to problemu. Dowieziemy własnym transportem wybrane przez Ciebie szyby pod wskazany adres. Jest to usługa, którą nasza firma może się poszczycić na tle konkurencji. Na miejscu umożliwiamy klientowi wybór odpowiedniej szyby samochodowej, która będzie spełniała wszelkie wymogi jakościowe i będzie odpowiednie pod względem technicznym.

W naszym asortymencie znaleźć można szyby przednie, tylne, a także boczne do różnych modeli pojazdów marki Toyota. Szyby oferowane przez nas są nowe, ale w sprzedaży mamy także używane, które noszą normalne ślady użytkowania i są w bardzo dobrym stanie technicznym. Szyby z drugiej ręki dostępne są w bardzo konkurencyjnych cenach. Większość modeli szyb wyposażona jest w kamerę i sensor. Niektóre rodzaje posiadają dodatkowo pas przeciwsłoneczny, uchwyt na lusterko wsteczne lub są wyposażone w funkcję grzania wycieraczek, co znacznie poprawia komfort późniejszej jazdy samochodem.

Przed wyborem odpowiedniej szyby warto skorzystać z pomocy naszego specjalisty, który z chęcią podpowie na jakie parametry techniczne zwrócić uwagę.

Śledź nas na Facebooku