Filtruj według

Cena

Cena

  • 150,00 zł - 900,00 zł

Status

Status

Dostawcy
Wszystkie bestsellery
XC60

XC60

Szyby samochodowe Volvo Xc60

Zakup części zamiennych do pojazdu zazwyczaj związany jest z usterką, która uniemożliwia prawidłowe działanie danego podzespołu w samochodzie. Prowadzimy sklep internetowy, w którym gromadzimy produkty wielu producentów w jednym miejscu. Są to szyby samochodowe, zarówno oryginalne, jak i używane, jednakże w bardzo dobrym stanie technicznym. Proponujemy szyby do pojazdów marki Volvo XC 60. Są to modele zarówno czołowe, jak i tylne. Większość z nich posiada elementy, takie jak funkcja grzania, sensor kamery, miejsce na numer VIN, a także uchwyt na lusterko.

Staramy się jak najbardziej ułatwić naszym klientom poszukiwania i dokonanie zakupu w naszym sklepie internetowym. Wszystkie parametry techniczne są umieszczone przy zdjęciach szyb samochodowych. W przypadku pojazdów marki Volvo XC 60, szyby różnią się między sobą parametrami i danymi, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze.

Klientom proponujemy dowóz szyby własnym transportem, a także możliwość obejrzenia towaru przed odbiorem, by wyeliminować ewentualne usterki, które mogły powstać w trakcie transportu.

Jest 67 produktów.

Pokazano 1-12 z 67 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku