Dostawcy

Kategoria: VW

Aktywne filtry
VW
Szyby samochodowe VW, Volkswagen

VW

Szyby samochodowe - Vw

Szukasz nowej szyby do swojego pojazdu? Trafiłeś idealnie. Od wielu lat prowadzimy sklep internetowy, w którym znaleźć można zarówno nowe szyby, jak i używane w bardzo dobrym stanie, które posiadają delikatne i normalne ślady użytkowania.

Oferujemy między innymi szyby przednie, tylne i boczne, z których niektóre są przyciemniane. Szyby dedykowane są do różnych modeli i roczników pojazdów marki Volkswagen. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej znaleźć można wiele modeli szyb i wybrać kilka. W trosce o naszych klientów, zapewniamy dowóz własnym transportem. Nasze pojazdy są przystosowane do bezpiecznego przewozu delikatnych szyb samochodowych. Na miejscu przy kierowcy klient może wybrać odpowiedni model szyby, która będzie spełniała oczekiwania i posiadała prawidłowe parametry techniczne.

Większość naszych szyb wyposażona jest w elementy, takie jak sensory, kamery, okienka na numer VIN czy pas przeciwsłoneczny. Na naszej stronie internetowej każdy model szyby jest dokładnie opisany i sfotografowany z zaznaczeniem, która szyba do pojazdu marki Volkswagen posiada ślady użytkowania czy magazynowania.

Śledź nas na Facebooku