Filtruj według

Status

Status

Producent

Producent

Typ szyby

Typ szyby

Dostawcy

Kategoria: SEICENTO

Aktywne filtry
SEICENTO
Szyba przednia Fiat Seicento – szyba czołowa do Fiata Seicento

Szyba przednia Fiat Seicento

Musisz wymienić szybę przednią w Fiacie Seicento? Świetnie trafiłeś! Mamy szeroką ofertę szyb czołowych do Fiata Seicento. Zajmujemy się sprzedażą produktów, które pasują do różnych modeli. Proponujemy przede wszystkim szyby kompatybilne z trzydrzwiowym hatchbackiem z roczników 1998-2006. Mamy głównie nowe szyby przednie w konkurencyjnych cenach, jednak czasami w naszej ofercie pojawiają się również używane elementy. Kupując je, możesz nieco zaoszczędzić. Takie produkty są pełnowartościowe i nadają się do użytkowania, jednak często noszą normalne ślady powstałe na skutek eksploatacji i użytkowania. Niektóre były poddawane drobnym naprawom, a takie informacje znajdziesz w opisie każdego z produktów.

Szyba czołowa do Fiata Seicento

Mamy duży wybór szyb czołowych do Fiata Seicento. Tak samo, jak w przypadku szyby przedniej do Fiata Siena oraz innych pojazdów, możemy Ci zaoferować również usługę montażu. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, a nasi specjaliści mają duże doświadczenie, więc wstawią nową szybę do Twojego samochodu w krótkim czasie. Oprócz szyb przednich mamy również szyby tylne do Seicento i innych modeli Fiatów.

Tylna szyba do Seicento

Fiat Seicento to popularny samochód miejski, który zdobył uznanie wśród kierowców ze względu na swoje niewielkie rozmiary, oszczędność i łatwość parkowania. Mimo że model ten nie jest już produkowany, nadal można spotkać wiele egzemplarzy na polskich drogach. Z tego względu w naszym sklepie oferujemy m.in. tylne szyby do Seicento. Jeśli doszło do uszkodzenia tylnej szyby w Seicento, jej wymiana to często jedyny sposób, aby przywrócić pojazd do właściwego stanu. Wymiana tylnej szyby w Seicento wymaga wyboru odpowiedniego rodzaju szkła.

Dostępne w naszym sklepie zamienniki szyb są tańsze, a ich jakość została przez nas szczegółowo sprawdzona przed wystawieniem do sprzedaży. Wymiana tylnej szyby w Seicento może być wykonana zarówno przez profesjonalne warsztaty, jak i samodzielnie przez właściciela samochodu. W przypadku korzystania z usług warsztatu, warto wybrać taki, który ma doświadczenie w wymianie szyb w Seicento. Samodzielna wymiana tylnej szyby jest również możliwa, jednak wymaga pewnych umiejętności oraz odpowiednich narzędzi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do przecieków lub innych problemów związanych z uszczelnieniem.

Śledź nas na Facebooku