Dostawcy

Kategoria: FOCUS

Aktywne filtry
FOCUS
Podgrzewana szyba przednia do Forda Focusa – szyba do Focusa

Szyby przednie do Forda Focusa

Zajmujemy się sprzedażą szyb do Forda, na przykład przednich szyb do Forda Focusa. Wiemy, że serwis, który się wiąże z wymianą tego elementu, nie jest tani, dlatego oferujemy szyby czołowe do Forda Focusa w dobrej cenie. Jeżeli chcesz zaoszczędzić, to możesz zdecydować się na używaną szybę boczną do Forda Focusa. Takie produkty są w dobrym albo bardzo dobrym stanie, więc nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swoje i pasażerów. Pod każdym z nich znajdziesz informację dotyczącą jego kondycji, przeprowadzanych napraw czy widocznych zarysowań. Jeśli jednak wolisz zainwestować w nową szybę do Forda Focusa, to również możemy Ci zaproponować produkty w konkurencyjnych cenach.

Podgrzewana szyba przednia do Forda Focusa

Jeżeli cenisz sobie komfortową jazdę, to koniecznie sprawdź naszą ofertę szyb ogrzewanych do Focusa. W takich produktach pomiędzy warstwami szkła znajduje się cienka powłoka ze srebra, która zaczyna się ogrzewać w czasie przewodzenia prądu. Podgrzewana przednia szyba do Forda Focusa nie tylko ogrzewa zimą, ale dzięki temu, że jest atermiczna, chłodzi auto w okresie letnim. Dzięki naszej szybie przedniej do Focusa z funkcją grzania możesz obniżyć temperaturę nawet o kilkanaście stopni.

Wyposażenie szyby czołowej do Focusa

Szyba czołowa do Focusa jest wyposażona w uchwyt na lusterko. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala na łatwe i szybkie zamocowanie lusterka wstecznego. Dzięki temu nie musisz martwić się o dodatkowe elementy montażowe czy konieczność modyfikacji szyby. Ma również pas przeciwsłoneczny. Jest to pasek materiału, który znajduje się u góry szyby i ma za zadanie chronić oczy kierowcy przed oślepiającym słońcem. Dzięki niemu jazda staje się bezpieczniejsza, a kierowca może skupić się na drodze.

Szyby do Focusa MK1

Ford Focus Mk 1 to popularny samochód, który zdobył uznanie kierowców na całym świecie. Dlatego też nie mogło u nas zabraknąć szyb do tego auta segmentu C, które swój debiut miało w 1998 roku. W ofercie mamy zarówno szyby przednie do Focusa MK1, np. do modelu Forda Focusa 3 Drzwiowy Hatchback, jak i szyby boczne i tylne. Cena szyb jest uzależniona od ich jakości oraz pochodzenia — najlepiej wybierać produkty renomowanych producentów, które oferują gwarancję na swoje wyroby. Warto pamiętać, że oszczędności na jakości szyby mogą odbić się negatywnie na bezpieczeństwie jazdy oraz trwałości samej szyby.

Śledź nas na Facebooku