Dostawcy

Kategoria: ASTRA

Aktywne filtry
ASTRA
Szyba do Opla Astry G i do Opla Astry F– szyby do Opla Astry

Astra G szyba przednia

W naszej ofercie znajdziesz szybę przednią do Astry G i szybę przednią do Astry H. Proponujemy między innymi szyby atermiczne zielone skutecznie redukujące ciepło, które przedostaje się do wnętrza pojazdu, a do tego chroniące oczy i skórę podróżujących przed szkodliwymi promieniami UV. Nasze szyby czołowe do Astry F są wyposażone w uchwyty na lusterka, miejsca na numer VIN i pas przeciwsłoneczny, dzięki czemu są łatwe w montażu, a do tego komfortowe w użytkowaniu. Niektóre modele mają powłokę fotochromatyczną. Są to tak zwane szyby solar, które odbijają promienie słoneczne i zmniejszają poziom nagrzewania się wnętrza pojazdu.

Astra F szyba przednia

Jeżeli poszukujesz szyby do Opla Astry F albo szyby do Opla Astry G w atrakcyjnej cenie, to świetnie trafiłeś. W naszym sklepie znajdziesz kilkaset produktów do różnych modeli. Znajdziesz u nas zarówno nowe szyby do Opla Astry, jak i używane produkty, które mają normalne ślady użytkowania i nadają się do bezpiecznego wykorzystania. Jeżeli nie masz pewności, który model będzie pasował do Twojego samochodu, zgłoś się do nas. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego produktu.

Szyba czołowa do Astry H

Kupisz u nas szyby czołowe do Astry H pasujące np. do modelu 5-drzwiowy hatchback. Podobnie jak w przypadku innych modeli tak i dostępne u nas przednie szyby do Astry H różnią się między sobą jakością, właściwościami oraz ceną. Przy wyborze szyby do Astry H warto zwrócić uwagę na następujące aspekty:

  • Szyby przednie oryginalne – są to produkty pochodzące bezpośrednio od producenta samochodu, w tym przypadku Opla Astry H. Szyby te są najbardziej dopasowane do konkretnego modelu i gwarantują najwyższą jakość oraz trwałość. Wadą tego rozwiązania może być wyższa cena w porównaniu z innymi opcjami.
  • Szyby przednie zamienniki – to produkty oferowane przez inne firmy, które specjalizują się w produkcji szyb samochodowych. Szyby te zazwyczaj są tańsze od oryginalnych, ale mogą różnić się jakością i trwałością. Przy wyborze zamiennika szyby czołowej do Astry H warto zwrócić uwagę na renomę producenta oraz certyfikaty jakości.
  • Szyby przednie używane – to opcja dla osób, które chcą zaoszczędzić na wymianie szyby czołowej. Szyby te pochodzą z demontażu innych pojazdów i mogą posiadać różne stopnie zużycia. Warto jednak pamiętać, aby używana szyba przednia spełniała normy bezpieczeństwa I umożliwiała łatwy montaż.

Śledź nas na Facebooku