Dostawcy

Kategoria: PASSAT

Aktywne filtry
PASSAT
Podgrzewana przednia szyba Passat B5 – szyby przednie Passat B5

Szyba przednia Passat B5

W naszym sklepie mamy duży wybór szyb przednich do Passata B5 oraz szyb bocznych i tylnych. Proponujemy produkty do wielu modeli i roczników. Znajdziesz u nas czołowe szyby do Passata B5 zarówno do starszych, klasycznych aut, jak i nowszych pojazdów. Ponadto mamy w asortymencie zarówno nowe szyby w atrakcyjnych cenach, jak i używane, które są jeszcze tańsze. To pełnowartościowe produkty, które posłużą Ci przez dłuższy okres. Takie szyby mają normalne ślady użytkowania, a niektóre były naprawiane. Wszelkie informacje dotyczące ich kondycji znajdziesz w opisie każdej z nich.

Podgrzewana przednia szyba Passat B5

Oferujemy produkty, które nie tylko zagwarantują bezpieczną jazdę, ale również poprawią komfort podróżowania. Mamy na przykład podgrzewaną przednią szybę do Passata B5. Dzięki niej nie będziesz musiał tracić czasu na skrobanie w okresie zimowym. Poza tym zagwarantuje Ci też lepszą widoczność. Oprócz tego mamy też szyby tylne Passat B5 Kombi. Wiele modeli również jest ogrzewanych. Poza tym są łatwe w montażu i mają otwory na wycieraczkę. Jeżeli zastanawiasz się, jaką tylną szybę do Passata B5 Kombi wybrać, to chętnie Ci doradzimy podczas zakupu.

Szyba tylna do Passata B5 Kombi

Jeśli w Twoim Volkswagenie Passacie uległa uszkodzeniu tylna szyba, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Szyby tylne do Passata B5 Kombi różnią się między innymi producentem, materiałem wykonania oraz dodatkowymi funkcjami. Najpopularniejsze rodzaje zamienników to XYG czy Splintex (np. nowe szyby tylne do 5-drzwiowego VW Kombi B5). Warto wybierać szyby z odpowiednimi certyfikatami i homologacjami, co gwarantuje im wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Szyba boczna — Passat B5

Szyba boczna w Passacie B5 Kombi to jeden z ważniejszych elementów samochodu. Wymiana szyby bocznej może być konieczna z różnych przyczyn, takich jak uszkodzenie mechaniczne, pęknięcie czy zarysowanie. Koszt wymiany szyby bocznej w Volkswagenie Passat B5 Kombi może się różnić w zależności od wielu czynników. Przede wszystkim wpływ na cenę ma rodzaj szyby — oryginalna czy zamiennik. Ponadto koszt może być różny w zależności od warsztatu, w którym przeprowadzana jest wymiana oraz regionu Polski.

Śledź nas na Facebooku