Dostawa zamówionych szyb do klienta 

W zakres naszych kompleksowych usług wchodzi również profesjonalny transport szyb samochodowych. Dysponujemy solidnymi pojazdami, które są w pełni przystosowane do realizowania tego typu usług. Dzięki temu gwarantujemy, że zakupiona przez Państwa szyba do samochodu – zarówno przednia, jak i tylna – dociera na ustalone miejsce w sposób całkowicie bezpieczny. Dostarczone przez nas produkty zawsze pozostają w nienaruszonym stanie, ponieważ podczas transportu obchodzimy się z nimi w delikatny sposób.

Dodatkowym atutem naszych usług jest atrakcyjna cena dowozu wybranych przez Państwa produktów. Dzięki nam nie muszą się Państwo martwić jak dostarczyć towar w dane miejsce, nie mając odpowiedniego pojazdu. Teraz o wszystko dba nasza firma, która nie tylko sprzeda Państwu odpowiedni oryginalny towar lub jego zamiennik, ale także zajmie się jego montażem lub dostarczeniem.

Miło nam poinformować, że nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju. Transport odbywa się raz w tygodniu w środę/czwartek/piątek. Zamówienia na trasę przyjmowane są do Poniedziałku, wszystkie zamówienia złożone w środku tygodnia tym samym przydzielane są do następnej trasy. 

W razie jakichkolwiek pytań w sprawie dostawy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem : 666-900-201

Śledź nas na Facebooku