Montaż szyb samochodowych

Zajmujemy się montażem szyb samochodowych. Oprócz tego, że dostarczamy dobrej jakości produkty, które można wymienić we własnym zakresie, proponujemy też przeprowadzenie serwisu. Mamy duże doświadczenie i niezbędny sprzęt, aby Twoje auto szybko i skutecznie odzyskało pełną sprawność. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na profesjonalną wymianę szyby w pojeździe. Czas trwania takiej wizyty może być różny – zależy od stopnia skomplikowania prac. Zazwyczaj jednak wymiana trwa od 1 do 3 godzin. 

Wymiana szyby w aucie

Jeśli zastanawiasz się, kiedy konieczna jest wymiana szyby w aucie, to serwis należy przeprowadzić w kilku sytuacjach. Montaż nowej szyby jest niezbędny, jeśli doszło do pęknięcia tej starej. Kolejnym przypadkiem są rozległe zarysowania, które utrudniają widoczność na drodze. Korzystając z naszych usług, możesz też liczyć na atrakcyjną cenę.

Cennik

Cennik zaczyna się od 180 złotych.  Serwis jest wyceniany indywidualnie – zależy od marki, rodzaju pojazdu, a także stopnia skomplikowania naprawy. 

 

  • Hetmanice

 

Adres:

Hetmanice 3a, 67-400 Wschowa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek – 7:00 – 16:00

Sobota – 7:30 – 13:00

 

  • Filia Zielona Góra

 

Adres:

Wrocławska 60, 65-218 Zielona Góra

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek – 8:30 – 16:00

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, możesz się z nami skontaktować pod numerem telefonu 667-525-554.Śledź nas na Facebooku