Montaż szyb samochodowych

Poza sprzedażą i dostawą wysokiej jakości rozwiązań w atrakcyjnej cenie, naszą specjalnością jest również wymiana przedniej szyby w samochodzie – dzięki dużemu doświadczeniu, odpowiednim umiejętnościom oraz wyposażeniu, przeprowadzamy montaż szybko i skutecznie, dzięki czemu będziecie Państwo mogli cieszyć się komfortową, przepisową i, co najważniejsze, bezpieczną jazdą.

Fachowe i kompleksowe działania

Usługi świadczy Państwu wykwalifikowany zespół monterów, którzy posiadają niezbędne do realizowania zleceń narzędzia. Ich wiedza opiera się na wieloletnim doświadczeniu, zdobywanym w trakcie swojej praktyki zawodowej. Sam montaż odbywać się może tylko w naszym zakładzie – ze względu na konieczność zachowania odpowiednich warunków w trakcie przeprowadzania prac, wymiana szyb samochodowych zarówno przednich, jak i tylnych, jest niemożliwa do zrealizowania na miejscu u Klienta.

Głównymi zaletami naszych usług jest nie tylko ich atrakcyjna cena, ale również to, że są one realizowane profesjonalnie i szybko – w zależności od stopnia skomplikowania montaż trwa od 1 do 3 godzin. Oczywiście wybierana jest taka tylna lub przednia auto szyba, która w stu procentach pasuje do danego typu i marki samochodu – Klient decyduje czy do wymiany skorzystać z produktu oryginalnego z logo producenta lub zamiennika i czy ma być ona nowy, czy też używany. Nasze usługi zawsze dostosowujemy do wymagań i preferencji Klienta, dzięki czemu efekty naszych prac wiążą się zawsze z pełną satysfakcją.

Jaki jest koszt wymiany szyby w samochodzie?

Aby wymienić szybę samochodową – zarówno przednią, jak i tylną – nie trzeba ponosić dużych kosztów. Jeżeli chodzi o proponowany przez nas cennik to w naszym zakładzie usługa ta kosztuje od 180 zł i uzależniona jest od marki, rodzaju pojazdu oraz stopnia skomplikowania. Szczegółowy cennik możecie Państwo poznać kontaktując się z nami poprzez infolinię pod numerem 667-525-554.

Kiedy warto się do nas zgłosić?

Wymiana przedniej szyby samochodowej będzie konieczna w sytuacji, gdy doszło do jej pęknięcia albo jest ona porysowana w takim stopniu, że utrudnia widoczność na drodze. Jak wiadomo widoczność musi być doskonała, a wszelkie niedoskonałości na powierzchni mogą doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji.

Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług – zapewniamy kompleksowe podejście, szybką obsługę, niski koszt i profesjonalizm. Zachęcamy również do zakupu oferowanych przez nas rozwiązań – wszystkie z nich dostępne są w atrakcyjnej cenie! Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na produkt wysokiej jakości, który nie ulegnie szybko zniszczeniu i z powodzeniem będzie służyć przez długi czas bez narażania na dodatkowe koszty.

Śledź nas na Facebooku