Jesteśmy polską firmą z wartościami. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania i dajemy klientom szeroki wybór szyb nowych, używanych, oryginalnych oraz zamienników. Zaopatrujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również warsztaty samochodowe oraz firmy specjalizujące się w montażu szyb samochodowych.

Ponieważ chcemy, by nasi klienci czuli się „zaopiekowani”, poza sprzedażą oferujemy również naprawę i wymianę szyb w firmowym warsztacie. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, starając się dopasować naszą ofertę dokładnie do jego potrzeb.

Posiadamy własny transport, który składa się z samochodów dostosowanych do przewozu szyb. Stworzyliśmy to rozwiązanie, by towar zakupiony przez klientów, dotarł do nich w nienaruszonym stanie. Ponadto współpracujemy z operatorem logistycznym CAT LC Polska, dzięki czemu klient ma większą możliwość wyboru sposobu dostawy.

Nasi pracownicy to prawdziwi fachowcy. Zatrudniamy specjalistów w swoich dziedzinach, umożliwiając im stały rozwój, dzięki czemu nasze usługi stają się nowocześniejsze i odpowiadają na potrzeby klientów. Jesteśmy zgraną ekipą. Lubimy swoje towarzystwo. Nasza praca jest naszą pasją. Dbamy o to, by się rozwijać, by jako zespół tworzyć nowe, bardziej kreatywne rozwiązania.

Inwestujemy nie tylko we własny rozwój. Wspieramy młodych sportowców oraz lokalne kluby sportowe.

Swoją opieką otoczyliśmy m.in.:

  • zawodnika żużlowego Kacpra Pludrę
  • zawodnika MMA Bartosza Słomiaka
  • zawodnika Muay Thai Jakuba Syca
  • klub MKS Pogoń Góra

Śledź nas na Facebooku