Dostawcy

Kategoria: FORD

Aktywne filtry
FORD
Szyby samochodowe Ford

FORD

Szyby samochodowe - Ford

Od lat specjalizujemy się w sprzedaży szyb samochodowych, między innymi do pojazdów marki Ford. Odgrywają one ważną rolę i mają wpływ na wytrzymałość konstrukcji pojazdu, a także na działanie poduszek powietrznych. Zużyte lub pęknięte szyby znacząco ograniczają widoczność kierowcy, a występujące rysy, odbijają i rozpraszają światło jadących z naprzeciwka pojazdów, co może się przyczynić do wielu nocnych wypadków.

Wśród naszego asortymentu znaleźć można szyby samochodowe nowe, a także używane, które są w bardzo dobrym stanie. Niektóre z modeli posiadają widoczne, lecz naturalne ślady użytkowania. Odpowiednio dobrana szyba to inwestycja w bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą przy wyborze nowej szyby do pojazdu marki Ford, bazując na parametrach technicznych obecnego modelu w Państwa aucie.

Większość szyb przednich, czołowych czy tylnych wyposażone są w wiele funkcji, takich jak grzanie, pas przeciwsłoneczny czy sensor czyli czujnik deszczu. Specjalizujemy się w sprzedaży dowozowej. Każda z zakupionych przez Państwa szyb jest odpowiednio zabezpieczona oraz dostarczana Państwu przez naszych kierowców.

Śledź nas na Facebooku